• Обновено
300мм должина 5*15mm сечилото на нож за ласерско сечење гравирање машина сечилото tabe

300мм должина 5*15mm сечилото на нож за ласерско сечење гравирање машина сечилото tabe

Rating 
DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.

300мм должина 5*15mm сечилото на нож за ласерско сечење гравирање машина сечилото tabe
може да се прилагодите на сечилото на маса за вас.
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander. Сите производи цена ги исполнува својот квалитет, ако сте збунети за кој бренд
делови е одговара за својата работа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Плаќање :
1. Кликнете на објектот
2. Изберете количина
3. Кликнете на КУПИ СЕГА
4. Плати за тоа
Јас го прифаќам Pay Pal
Превозот и Пакет :
Ако бесплатен превозот, безбедно и брзо се изразат за стоката.
Сите предмети се добро спакувани пред испраќа до купувачот.
Спорот :
Ве молиме да не испраќате спор, без било каква комуникација со нас, спорот не е добро за двете, тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.
Купувачи носат доход и должност ако ги има.
Секој производ вратен затоа што на купувачот не плаќаат за даноци и должност, не наплата од нас.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница.
Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
300мм

Најдобри понуди