• Обновено
10pcs намали дупка 42mm топло/ладно бела 1W 3W Мини LED таванот одредување на светлината Сребро предводена од кабинетот на вино светилки

10pcs намали дупка 42mm топло/ладно бела 1W 3W Мини LED таванот одредување на светлината Сребро предводена од кабинетот на вино светилки

Rating 
DEN 2147.00
DEN 2496.00
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Промет на големо со 10pcs 1 W 3 W Мини LED таванот одредување на светлината Круг Место светла led kicthen светилка топло бела coldwhite Бесплатен Превозот
Карактеристики : 1. Алуминиумско куќиште и висок luminousness PC Леќа 2. Идеален дисипација на топлина дизајн, 3. Широк зрачење агол, огромен осветлување област 4. Започне без одложување и треперење бесплатно 5. Добра боја рендерирање 6. Без УВ & IR, Без Трепкање и да Доведе слободни
7. Заштеда на енергија систем, заштеда на 50% енергија од конвенционалните Метални halide светилка, Натриум Светлина или HPS светлина
Ние би сакале да се најдете OEM/ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент . Ние можеме да ви помогне да дизајн вашиот ОЕМ&ODM и сите вашиот кориснички осветлување Заштита на вашиот продажен простор, идеи за дизајн и сите вашите приватни информации Ние исто така имаме подолу бела случај на продажба ,се добредојдени да се консултирате со нас за повеќе информации. Пакет Информации :
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат . Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката. EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место.
Повратните информации Клиентите Задоволство е клучно важен фактор на нашиот успех. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Добредојдовте да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Точка мора да биде во оригинална состојба и оригиналниот пакет. Превозот обвиненија не се враќа. Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака. Ние сме тука да ви помогнеме.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1w, 3w
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
YDG-20001027/8/9
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Моќ Толеранција:
1%
Бренд Име:
JOYINLED
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
2
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Висока моќност led чип
Dimmable:
NO
Големина:
D52XL19
Се Отвори Дупка:
41mm
Тип На Објект:
Downlights
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување

Најдобри понуди