• Обновено
нови година зимска јакна жените воена печати parkas патка надолу лабава одговара грб медиум долго pathchwork плус големина overcoat snowear

нови година зимска јакна жените воена печати parkas патка надолу лабава одговара грб медиум долго pathchwork плус големина overcoat snowear

Rating 
DEN 2448.00

Залиха
Во магацинот.

нови 2016 година зимска јакна жените воена печати parkas патка надолу лабава одговара грб медиум долго pathchwork плус големина overcoat snowear
Како да се изберете големина?
Земете известување!! ве молиме внимателно се погледне на големината на табелата ,особено колкот и биста. Тоа е многу важно , Во следната табела го покажува надвор параметри на грбот . индивидуални големина треба да биде утврдена од страна на вашата фигура параметри плус 5-7 cm, на пример, ако вашиот биста дебелина е 83 cm хип е 80 см , 83+7= 90 cm ,80+5 = 85,па големината е М , ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа,ви Благодариме
големина на табелата (cm) CM биста (cm) хип ракав рамо должина S 83 80 60 39 74 M 90 85 61 40 75 L 95 90 62 41 76 XL 100 95 63 42 77 2 XL 105 100 64 43 78 3 XL 110 105 65 44 79
Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 1-3 cm разлика !!
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
!Ве молиме забелешка : Ова е Кина е големина, генерално Помали од Европски и Американски големина 2 големина, кога да нарачате, ве молиме обратете се на големината на табелата
Азија големина е секогаш мали .ве молиме изберете голем 2 големина

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Epaulet,Печ Дизајни,Батон,Џебови,Преден Џеб
Број На Модел На:
12355
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Надолу,Памук
Маскирани:
Yes
Тежина:
about 1.2
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одредување На Содржина:
90%
Дебелина:
Дебели
Пол:
женски
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Маскирани:
Маскирани јакна
Боја Стил:
Природна боја
Материјал:
whtie надолу паркови

Најдобри понуди