• Обновено
Најдобри продавачот Жени секси долна облека поставите дама печати перспектива намамат пижами Жените Sleepwear Nightwear Еротска долна облека S724

Најдобри продавачот Жени секси долна облека поставите дама печати перспектива намамат пижами Жените Sleepwear Nightwear Еротска долна облека S724

Rating 
DEN 249.00
DEN 306.72
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производи
Ние само се обезбеди најдобра услуга
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-102cm 27-40 инчи
Половината : 60-96cm 23-38 инчи
Хип : 76-104cm 30-41 инчи
ЦРНА
СИНА
Пинк
Црвена роза
бела
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека & Секс Играчки.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
WOAIXDD
боја:
црна, бела црвена роза сина, розова
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Број На Модел На:
S72408

Најдобри понуди