• Обновено
Женска Ретро Гроздобер Секојдневен Beaded Eyeglass Eyewears Читање очила за сонце Очила Синџир Кабелот Носителот на вратот рака Јаже 174

Женска Ретро Гроздобер Секојдневен Beaded Eyeglass Eyewears Читање очила за сонце Очила Синџир Кабелот Носителот на вратот рака Јаже 174

Rating 
DEN 132.00
DEN 139.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


На beaded синџир стил eyeglass синџир е многу деликатна и згодна.Тоа е голем накит, но, исто така, многу издржливи и никогаш не рѓа. Двете страни на високо еластична силиконска гума совет цврсто entangle на храмови, не е лесно да падне. Дали спортски, туристички, или партија, тоа е најдобар партнери на вашите очила.
Опис : метал eyeglass синџир Прилагодливи гума завршува со метални калеми
Должина : Околу 27.5 инчен / 70cm
ширина : 3мм
Материјал : алуминиумски
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува : 1 x eyeglass синџир

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AfroditaUme
Објектот Должина:
70cm
Број На Модел На:
L313
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди