• Обновено
Античкиот Европската концизен Креативни вистинска кожа стол една дневна соба троседот столици вртливата стол функционална стол регулируема облегалка

Античкиот Европската концизен Креативни вистинска кожа стол една дневна соба троседот столици вртливата стол функционална стол регулируема облегалка

Rating 
DEN 19152.00

Залиха
Во магацинот.


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите софи може да се прилагоди бои и големина.

Основни карактеристики

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Чаир
Општа Употреба:
Дома Мебел
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Бренд Име:
MANBAS
Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Слободно Време Стол
Укината:
No

Најдобри понуди