• Обновено
( 1000 компјутери/многу ) 1N4004, Rectifier Диоди ,НЕ-41,400 V, 1A

( 1000 компјутери/многу ) 1N4004, Rectifier Диоди ,НЕ-41,400 V, 1A

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.


1 N400 4 Rectifier Диоди, Многу од 1000 Парчиња.
Пакет НЕ-41.
400 V Обратна Напон.
1А Напред Тековната.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме да ја посетите мојата промет на големо со предмети или контактирајте со нас.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
.
Max. Напред Напон:
.
Max. Напред Тековната:
.
Max. Обратна Напон:
.
Број На Модел На:
Д-1N4004-1000
Состојба:
Нови
Тип:
rectifier диоди
Пакет Тип:
.

Најдобри понуди