• Обновено
USB Двојна Полнач за Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 6D 5D Mark III 5D Mark II 7D 60D

USB Двојна Полнач за Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 6D 5D Mark III 5D Mark II 7D 60D

Rating 
DEN 384.00
DEN 426.72
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен Модел : За Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 6 D 5 D Mark III 5 D Mark II 7 D 60 D Пакетот Вклучува : 1 X ЛП-E6 Батерија Полнач Карактеристики : Дизајнирани за Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 Батерии Наполнете две батерии истовремено и независно. Со LED индикатори да се покаже секој статус на батеријата. Со микро USB кабел за лесно полнење. Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита. Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни. Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење. Спецификација : Влез : DC 5 V / 2 A(Макс) Излез : наизменична СТРУЈА 7.2 V/800m A(x1) DC 8.4 V/600m A(x2) Материјал : ABS Dimmension : 20x55x75mm Тежина : 66g(≈0.146 Б) За испорака Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 -18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E6
Тип:
dual usb полнач

Најдобри понуди