• Обновено
2pc DuraPro 1500mAh AHDBT-401 AHDBT401 Go Pro 4 Батеријата + Автомобил Полнач + ЕУ Приклучок Адаптер За GoPro go pro GoPro4 HD Херој 4 Hero4

2pc DuraPro 1500mAh AHDBT-401 AHDBT401 Go Pro 4 Батеријата + Автомобил Полнач + ЕУ Приклучок Адаптер За GoPro go pro GoPro4 HD Херој 4 Hero4

Rating 
DEN 639.00
DEN 761.28
-16 %

Залиха
Во магацинот.

2pc Dura Pro 1500m Ah AHDBT-401 AHDBT401 Go Pro 4 Батеријата + Автомобил Полнач + ЕУ Приклучок Адаптер За Go Pro go pro Go Pro4 HD Херој 4 Hero4 AHDBT-401 Замена на БАТЕРИЈАТА за Go Pro 4 Камери 3.7 V 1500m Ah/Li-ion
Карактеристики :
1. Li-ion Батерија со УПРАВУВАЊЕТО коло заштитна IC.
2. Во текот на полнење и празнење заштита.
3. Висок капацитет со подолго време за работа.
4. Мала тежина и компактен дизајн.
Спецификации :
1. Капацитет : 1500m Ah.
2. Напон : 3.7 V.
3. Тежина : Околу.25g.
4. 100% сосема нов.
Пакетот Вклучува : 2x AHDBT-401 Батерија
1x Автомобил Полнач за батерии 1x ЕУ Приклучок Адаптер Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки.
1. Батеријата Превозот од Post NL & Шведска Пост и така натаму. 2. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да натпревар ќе превозот адреса. 5. Сликите покажуваат не се вистински објект, само за вашиот референца. 6. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 7. Ако не сте добиле производи во рок од 30 дена од плаќање, pls контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 8. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака.
1. Кога поштарот испорака на производи до вас, pls проверете внимателно, ако тоа е оштетен pls одбие, ако тоа е оштетен вештачки, ние нема да прифати наплата или замена. 2. Неисправни објект (со исклучок на објектите оштетени и злоупотребена по приемот) мора да бидат пријавени и се врати за нас во рок од 7 дена по приемот, тогаш ние ќе ја прифати го замени уште еден нов или да се вратат ако тоа е надвор од акциите. инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ние ќе плати за втората превозот цена. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и, исто така, со превозот следење на број, се врати причина , вашето име и Aliexpress ID.

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Durapro
боја:
Црна
Број На Модел На:
AHDBT-401
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Модел:
AHDBT-401 AHDBT401 AHDBT 401 GoPro4 За GoPro Херој 4
Точка име :
AHDBT-401 AHDBT401 AHDBT 401 GoPro4 Батерија
Battert Име:
AHDBT-401 AHDBT401 AHDBT 401 GoPro4 Замена Li-ion Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
1500mAh
Напон:
3.7V
погоден:
За GoPro go pro GoPro4 HD Херој 4 Hero4 Камера батеријата
е-прилагодена:
Yes
Пакет:
Yes

Најдобри понуди