• Обновено
бесплатен превозот Дете едукативни играчки бебе роденденски подарок монтажа градежни блокови дрвени воз

бесплатен превозот Дете едукативни играчки бебе роденденски подарок монтажа градежни блокови дрвени воз

Rating 
DEN 725.00
DEN 763.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


детали за производот
пакување : мерење 18.5 * 5 * 6cm ,боја кутија
тежина : 0.4 kg
цврсто дрво
Составен од три дела , секој дел на блокови во зградата на обликот на плоча може да се отстрани, односно, четири триаголен плоча , плоштадот плоча 4 , кружна плоча 4 , правоаголна плоча 4 и плоча форма која одговара на бои не се исти , па тоа им помага да се знае бебето на бои , способност да се развијат рака-око координација .

Основни карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Број На Модел На:
0000
Бренд Име:
MWZ
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Yes
Возраст Опсег:
> 3 години
Класификација:
Монтажа

Најдобри понуди