• Обновено
Надвор од печатите 1:87 ВО 2D2 5302 (1942) статични воз главата модел за Симулација на патеката сообраќај модел Ретка колекција модел Само еден

Надвор од печатите 1:87 ВО 2D2 5302 (1942) статични воз главата модел за Симулација на патеката сообраќај модел Ретка колекција модел Само еден

Rating 
DEN 1670.00
DEN 2088.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


големина : about20.5cm*3.6 cm Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки Големина Малку и ретки, само неколку, распродадени секое време можно

Основни карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Тип:
Воз
Број На Модел На:
5302
Материјал:
Смола
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 14 години
Брод/Поморски Брод:
Други
Предупредување:
смола модел

Најдобри понуди