• Обновено
Mini Cooper Автомобил Стил Легура Деца Играчки за Деца Juguetes Brinquedos Став Како Criancas Скала Модели се Повлече Назад играчка

Mini Cooper Автомобил Стил Легура Деца Играчки за Деца Juguetes Brinquedos Став Како Criancas Скала Модели се Повлече Назад играчка

Rating 
DEN 201.00
DEN 213.60
-6 %

Залиха
Во магацинот.

Mini Cooper Автомобил Стил Легура Деца Играчки за Деца Juguetes Brinquedos Став Како Criancas Скала Модели се Повлече Назад играчка
Име : Автомобил Модел
Карактеристики : Повлечете Назад Автомобил
Материјал : Алуминиумски + Пластични + Гума
Големина : Околу 8.5 x 4x 3.5 см
Пакет Големина : Околу 12 x 6 x 5.3 cm
Тежина : Околу 64.9 g Пакет : 1*алуминиумски автомобил (ние ќе ви ја испратиме во произволна боја)

Основни карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Никој
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
wdsat085
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
За Возило Тип:
Автомобил

Најдобри понуди