• Обновено
Нова глетка 3d Дијамант сликарство крстот бод Град на Мостови Кристал колекции Плоштад полн Мозаик Дијамант везови Дома декор

Нова глетка 3d Дијамант сликарство крстот бод Град на Мостови Кристал колекции Плоштад полн Мозаик Дијамант везови Дома декор

Rating 
DEN 367.00
DEN 564.48
-35 %

Залиха
Во магацинот.

Имајте на ум.1 Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS
превозот времето е 15-40 дена.
ако ви се итни,pls изберете DHL, или ЕМС.
Имајте на ум.2 сите Ние дијамант сликарство Колекции не спаѓаат надвор од границата.
Сите ние дијамант сликарство се пакетот, гостите треба своите рачно изработени, не е завршена,ние обезбеди потребните материјални и алатка,вие може да го направи тоа со вашето семејство или вашите деца,само да уживаат во слободното време

Основни карактеристики

Големина:
30*30cm, 30*40cm, 40*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Употреба:
декорација сликарство

Најдобри понуди