• Обновено
QFP44 да PLCC44 тест приклучок TQFP44 QFP44 штекер Програма за дебагирање тест седиште

QFP44 да PLCC44 тест приклучок TQFP44 QFP44 штекер Програма за дебагирање тест седиште

Rating 
DEN 2352.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
QFP44 да PLCC44 тест приклучок
TQFP44 QFP44 штекер Програма за дебагирање тест седиште
Одделение : 1 Buc
PIN ГРОФОТ : 44
Теренот : 0.8 mm

Основни карактеристики

Бренд Име:
FSHH
Демо Одбор Тип:
Други

Најдобри понуди