• Обновено
PLCC32 тест приклучок PLCC32 да PLCC32 sokcet Програма за дебагирање тест седиште ( Без Капак)

PLCC32 тест приклучок PLCC32 да PLCC32 sokcet Програма за дебагирање тест седиште ( Без Капак)

Rating 
DEN 1416.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
PLCC32 тест приклучок
PLCC32 да PLCC32 sokcet Програма за дебагирање тест седиште ( Без Капак)
Одделение : 1 Buc
PIN ГРОФОТ : 32
Теренот : 1.27 mm

Основни карактеристики

Бренд Име:
FSHH
Демо Одбор Тип:
Други

Најдобри понуди