• Обновено
Чип solderless тест адаптер SSOP8 да SOP8 тест приклучок 170mil SSOP8 да 150mil SOP8 socket

Чип solderless тест адаптер SSOP8 да SOP8 тест приклучок 170mil SSOP8 да 150mil SOP8 socket

Rating 
DEN 1008.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
SSOP8 да SOP8 тест приклучок
170mil SSOP8 да 150mil SOP8 socket
tssop8 ssop8 ic тест приклучок(Широк внимателен заварување)
Одделение : 1 Buc
Содржи pin ширина 6.4 милиметри
Не содржи pin ширина 4.4 mm
Сплит-swappable дизајн, лесно да се заварување, употреба. Употреба : 01 нога печ заварени на PCB одбор; 02 нога поврзани со адаптер инсталиран
Легенда :

Основни карактеристики

Бренд Име:
FSHH
Демо Одбор Тип:
Други

Најдобри понуди