• Обновено
Нова верзија Boscam FPV 5.8 G 5.8 Ghz 2000mW 2W 32 Канали за Безжични AV Предавателот Автоматски Сигнал Serch TX58-2W за fpv систем

Нова верзија Boscam FPV 5.8 G 5.8 Ghz 2000mW 2W 32 Канали за Безжични AV Предавателот Автоматски Сигнал Serch TX58-2W за fpv систем

Rating 
DEN 2875.20

Залиха
Во магацинот.


Boscam FPV TX58-2 W 32 CH 2000m W 5.8 GHz Безжична AV Предавателот
Работна фреквенција : ISM 5.8 GHZ
Достапни канал : 32 CH
RF моќ : 2 W
Напојување : DC 7-12 V
Comsumption струја : 800m A/12 V
Антена отпорност : 50Ω
Антена стекнат : 3d B
Видео излез ниво : 1.0 Vp-p Тип/75Ω
Аудио излез ниво : 1.0 Vp-p Тип/10 KΩ
Видео систем : АВТОМАТСКИ
Димензија : 58*40*20mm(L*W*H)
Тежина : 60g
Карактеристики :
32 Канал
2000m W RF Енергија излез
Висока осветленост LED дисплеј
Не влијае од 2.4 GHz R/C Радија
Мали димензии,мала тежина,лесно да се носат
Безжичен радио Канал Фреквенција(MHz)
1x TX58-2 W предавателот 1 x 5.8 GHZ антена 2 x кабел
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. e sur Make дека сте завршиле сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
5.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Предаватели
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
TX58-2W
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди