• Обновено
Rovan lt задните шок апсорпциона цевка 1 151067

Rovan lt задните шок апсорпциона цевка 1 151067

Rating 
DEN 998.40

Залиха
Во магацинот.

заден амортизер цевка за LOSI 5 IVE-Т Rovan изгуби Дел

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
151067
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Најдобри понуди