• Обновено
Мулти роторот хеликоптер Tarot 3K Чист јаглерод напред обратна пропелер го поставите 1355 Т-Моторни серија

Мулти роторот хеликоптер Tarot 3K Чист јаглерод напред обратна пропелер го поставите 1355 Т-Моторни серија

Rating 
DEN 1053.60

Залиха
Во магацинот.


Tarot Т серија на јаглерод пропелери донесе големи натопи агол на коренот на пропелер за подобрување на ригидност, тоа е многу корисно да се подобри пропелер ефикасност.
Усвојува висок квалитет 100% 3 K сите карбонски влакна одбор кои се увезени директно од познатиот TORAY компанија од Јапонија. Секој пар на пропелери има совршен динамичен самоувереност и статични балансирање кои рамнотежа од страна на работна сила. Особено tarot подобрува воздухот-напојува ефикасност и aerofoil стабилност. Ласерски paster*1 Главниот дупка со дијаметар : 4mm Страна дупка со дијаметар : 3мм Центар растојание : 12mm Карбонски влакна напред пропелер-1355*2 Карбонски влакна обратна пропелер-1355*2
Превозот
Превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање заврши. Ние ќе го избере различни превозот решение за да одговара со вашата адреса кои овозможуваат парцела дојде точно и брзо . Ние ќе пренос на пакети за пошти брзо, но како што знаете тоа е меѓународна. транспорт, одлагање понекогаш може да се случи во транзит, царинските или јавни фестивали. Време на испорака околу 7-20 дена да повеќето земји нормално. Данок : Без Данок на промет е потребно. Но увозни давачки, царински давачки што не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие се купувачот одговорност. Ве молиме имајте во предвид стапките во вашата земја .
Плаќање Зачувам
Гаранција & се Вратат Сите производи се проверува и пакувани се во многу добра состојба, пред испорака, имаме специјално прилагодено-изградена кеси и кутии со перница материјал за долги меѓународен превоз. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати .
Услуги на клиентите имаме секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние го цениме многу дека ќе остави добар фидбек. Ние не само што се онлајн продавачот, ние, исто така, сакаат да им помагаат на луѓето да уживаат РК хоби. Предмети што не се најде во нашата продавница, Ако сакате, ве Молиме не двоумете се да договор со нас, Ние сме спремни да ви помогнат.

Основни карактеристики

Бренд Име:
TAROT-РК
Материјал:
Глина
РК Делови и Accs:
Пропелери
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Мулти роторот хеликоптер
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди