• Обновено
Вратило brachy-оската торба за опрема кутија опрема вратило врежана оска предна оска шок апсорпција уред модел на автомобил реформацијата парчиња

Вратило brachy-оската торба за опрема кутија опрема вратило врежана оска предна оска шок апсорпција уред модел на автомобил реформацијата парчиња

Rating 
DEN 767.52

Залиха
Во магацинот.


Бидејќи првиот крајот на окно се како мали помине диск започнува т.н. вратило материјал за позлата железо вратило, опрема кутија може да се користи како намалување опрема вратило (менувачот е 2026 B), или на други механички средства.
(1) Вратило Должина : 13mm
(2) бунари со дијаметар : 2mm
(3) Наслов на крајот дијаметар : 4mm

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка Колона
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
XIAONANHAI
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови

Најдобри понуди