• Обновено
200/300ММ РК серво продолжување кабелот доведе Wire Кабел за Хеликоптер бесплатен превозот

200/300ММ РК серво продолжување кабелот доведе Wire Кабел за Хеликоптер бесплатен превозот

Rating 
DEN 632.64

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема нов и висок квалитет.
• Се користи за РК Автомобил, авион и хеликоптер серво конекција или приемник
конекција.
• Одговара за Futaba и JR приемник.
• Сите адаптер приклучок вклучуваат.
• Должина : 200/300мм

Основни карактеристики

боја:
200MM, 300ММ
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
XIAONANHAI
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
300мм
РК Делови и Accs:
Продолжена линија
Надградба На Делови/Додатоци:
Продолжена линија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Продолжена линија

Најдобри понуди