• Обновено
HOBBYWING QUICRUN WP1625 25A R/C Хоби Бранеа Моторни ESC Брзина Контролори За 1/16 Туринг Автомобили/ Кабриолет/ Чудовиште/ Truggy

HOBBYWING QUICRUN WP1625 25A R/C Хоби Бранеа Моторни ESC Брзина Контролори За 1/16 Туринг Автомобили/ Кабриолет/ Чудовиште/ Truggy

Rating 
DEN 1094.40

Залиха
Во магацинот.


HOBBYWING QUICRUN WP1625 R/C Хоби Бранеа Моторни ESC Брзина Контролори За 1/16 Туринг Автомобили/ Кабриолет/ Чудовиште/ Truggy
Спецификации
Модел : WP-1625-Бранеа
Fwd. Cont. / Врв на струјата : 25 A / 100 A
Rev. Продолжува. / Врв на струјата : 25 A / 100 A
Напон Спектар : 2-3 S Lipo или 5-9 Ni MH
Отпор : Банката На Федерални Резерви 0.003, Рев 0.003
БЕК Излез : 1А/5 V (Линеарен Режим)
PWM Фреквенција : 1 KHz
Димензија : 34 x24 x 14
Тежина : 23.5 g
Вентилаторот за ладење : Без ладење вентилатор
Работи Начини : Напред/Назад/Пече
Моторни Лимит :
2 S Lipo или 6 Ni MH : 540 или 550 Големина Мотор : >/=12 T Или RPM /=18 T Или ВРТЕЖИ во минута
Превозот и предавање
Производи локацијата е во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од EMS ,DHL , UPS-от , хонг конг Пост Воздух Парцела, хонг конг EMS,Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Сингапур Пост,e Packet . EMS превозот обично трае 7-35 работни дена во зависност од земјата доставени до. DHL и ПРОЗОРЦИ обично трае 3-7 дена. HK Пост Воздух Парцела превозот обично трае 15-35 дена.HK ЕМС превозот обично трае 5-10 дена.
Хонгконг пост воздух mail,Сингапур пост и e Packet потрае околу 7-35 дена.( соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.Кина пост воздух пошта обично трае 10-35 работни дена(соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.
Ве молиме да бидат внимание дека International shipping обично трае подолго од домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Предлог
Не се сеќавам да се потврди пакет што сте го добиле е добро спакувани без оштетување пред да се регистрирате на хартија. Во СПРОТИВНО не може да се добие било каква наплата или замена.
Гаранција &Политика За Наплата
За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред тие се испраќаат надвор .
Неисправен производ ќе бидат понудени за размена но, стоката мора да се врати во нивната оригинална состојба. Предмети треба да биде никогаш не се користат или се оштетени.
Се враќа во рок од 3 дена од денот сте го добиле на објектот. И понудата за доказ на дисквалификација и испорака. Ние не наплата на превозот цена. Купувачот треба да се одговорни за превозот цена. ве молиме да го задржат следење на информации, додека ние брод на замена на објектот.
За повеќе детали, ве молиме контактирајте не директно.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
KV1100
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Винил
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Број На Модел На:
Xiangtat
Надградба На Делови/Додатоци:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Далечински Контролер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди