• Обновено
F07797-4 4 парчиња 7 DIY Стаклени Влакна Елиса Анти-судир / Заштити Прстен за Quadcopter/ Hexrcopter /Multicopter FS

F07797-4 4 парчиња 7 DIY Стаклени Влакна Елиса Анти-судир / Заштити Прстен за Quadcopter/ Hexrcopter /Multicopter FS

Rating 
DEN 581.76

Залиха
Во магацинот.


3 Спецификации по желба : 7 инчен/8 инчен/10 инчен.Овој објект е 7 инчен,ако сакате други барање,ве молиме проверете ја нашата продавница или масажа со нас за котација,ви благодариме.
Функцијата на овој Производ :
Инсталирање на пропелер заштитен прстен на моторни седиште. Кога пропелер е ротирачкото, тоа не само што се заштитува пропелер од стружење со тврди предмети, но исто така во голема мера ја спречува инцизија повреди на телото.
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
Погоден пропелер големина : 7 инчен или помали
Материјал : fiberglass
Тежина : околу 15g/Pc
Количина : 4 Pc
Најдобрите Желби на Секој Клиенти Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата земја политика за беспилотни летала и авиони, ако било каков проблем со царината, ние не преземаме никаква одговорност. BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски. За нашите најмили руски клиенти, ве Молиме да забележите SPSR изразат не може да брод на било парцела со батеријата, ако ти треба Батерија , ве молиме избор RETS-експрес, доколку не во порака или на барање, ние само ќе брод од страна на RETS изразат наместо SPSR. Покрај тоа, aliexpress покажува SPSR е 7-14 дена испорака значи да се Москва и Санкт Петербург,не се вклучуваат било друг регион. Ако имате проблем со тоа, ве молиме контактирајте ме слободно или контакт на aliexpress на услуги за детали.
Добредојдовте на Мало и Големо.Било какви прашања или цитат,ве молиме слободно да ни порака.Вашето задоволство е наш врвен приоритет
Ве молиме да земете во "Одложување Проблем на Логистички" во предвид пред да купите.И Клиентите треба да добиете план на "Чекање Подготовка",ве Молиме да не остави негативни повратни информации или да се тврди без контакт.
Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус
(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил!)
испорака :
1 пратката е freeshipping преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Број На Модел На:
F07797-4
Бренд Име:
jmt

Најдобри понуди