• Обновено
F06933 LGM2208s2 2208 Gimbal Запечатување Brushless Мотор(Со Опруга) за Gopro3 PTZ +

F06933 LGM2208s2 2208 Gimbal Запечатување Brushless Мотор(Со Опруга) за Gopro3 PTZ +

Rating 
DEN 534.00
DEN 587.04
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Најдобрите Желби на Секој Клиенти Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата земја политика за беспилотни летала и авиони, ако било каков проблем со царината, ние не преземаме никаква одговорност. BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски. За нашите најмили руски клиенти, ве Молиме да забележите SPSR изразат не може да брод на било парцела со батеријата, ако ти треба Батерија , ве молиме избор RETS-експрес, доколку не во порака или на барање, ние само ќе брод од страна на RETS изразат наместо SPSR. Покрај тоа, aliexpress покажува SPSR е 7-14 дена испорака значи да се Москва и Санкт Петербург,не се вклучуваат било друг регион. Ако имате проблем со тоа, ве молиме контактирајте ме слободно или контакт на aliexpress на услуги за детали.
Добредојдовте на Мало и Големо.Било какви прашања или цитат,ве молиме слободно да ни порака.Вашето задоволство е наш врвен приоритет
Ве молиме да земете во "Одложување Проблем на Логистички" во предвид пред да купите.И Клиентите треба да добиете план на "Чекање Подготовка",ве Молиме да не остави негативни повратни информации или да се тврди без контакт.
Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус
(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил!)
целата запечатување,Играчка Квалитет Brushless Мотор Кој со Увоз Лого, Магнетен Челик.
Тоа го Спречува Прашината и се Прошири Моторни Работен Век во Максималната Граница.
Оваа верзија се Вратило,ако клиентот побара нема окно,ве масажа со нас за размена,ви благодариме.
100% Сосема Нов
Количина : 1 Парче
Freeshipping преку Кина пост воздух mail

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Број На Модел На:
F06933
Бренд Име:
jmt
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртка

Најдобри понуди