• Обновено
Walkera Devo 10 бела 2.4 Ghz 10Ch Walkera Радио со RX1002 Приемник бесплатен превозот со следење на

Walkera Devo 10 бела 2.4 Ghz 10Ch Walkera Радио со RX1002 Приемник бесплатен превозот со следење на

Rating 
DEN 7199.52

Залиха
Во магацинот.


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Devo 10 Бела Спецификација : 2.4 GHz технологија 4 стап режими Професионални 10 канал Трансмитер за Контрола на опсег : 2 км Со RX1002 Приемник

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
devo 10
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Бренд Име:
ALZRC
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери

Најдобри понуди