• Обновено
бесплатен превозот Walkera UP02+UP02 адаптер за радија/Примачи програмата надградба

бесплатен превозот Walkera UP02+UP02 адаптер за радија/Примачи програмата надградба

Rating 
DEN 959.04

Залиха
Во магацинот.


Нов Производ! Walkera UP02 Адаптер Ажурирање Алатка + Walkera UP02 Надградба Алатка USB
Спецификација :
Walkera UP02 Адаптер Алатка за Ажурирање
Овој адаптер се користи за поврзување со UP02 и примачите со три различни приклучоци да се надополни.
1. 4 јадра џек : Plug на приклучок со црна, сина, жолта и црвена четири различни бои' жица на примачот 4 јадра џек која е 1.25 mm простор помеѓу 4 јадра.
2. 3 јадра џек : Plug на приклучок со црна, сина и црвена три различни бои' жица до примачот 3 јадра џек која е 1.25 mm простор помеѓу 3 јадра.
3. Една жица : Plug џек, со жолта, сина и црна една жица за да стандардот примачите за надградба.
Walkera UP02 Надградба Алатка USB
Оваа надградба алатка која се користи за DEVO-7 радио и некои корисници може да се надополни.
1. Инсталирате UP02 софтвер, преземете програмата, на хеликоптери.
2. Ве молиме погледнете го Илустрација и да се поврзете на UP02 со КОМПЈУТЕР.
Илустрација за надградба на DEVO-7 радио однесуваат на Илустрација (1).
Илустрација за надградба на приемникот се однесуваат на Илустрација (2), ве молиме обратете се до одреден модел е кориснички прирачник за различен модел.
3. Надградба.
Пакет Се Вклучени :
1 x UP02 Адаптер
1 x Walkera UP02 USB
Превозот и предавање
Производи локацијата е во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од EMS ,DHL , UPS-от , хонг конг Пост Воздух Парцела, хонг конг EMS,Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Сингапур Пост,e Packet . EMS превозот обично трае 7-35 работни дена во зависност од земјата доставени до. DHL и ПРОЗОРЦИ обично трае 3-7 дена. HK Пост Воздух Парцела превозот обично трае 15-35 дена.HK ЕМС превозот обично трае 5-10 дена.
Хонгконг пост воздух mail,Сингапур пост и e Packet потрае околу 7-35 дена.( соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.Кина пост воздух пошта обично трае 10-35 работни дена(соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.
Ве молиме да бидат внимание дека International shipping обично трае подолго од домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Предлог
Не се сеќавам да се потврди пакет што сте го добиле е добро спакувани без оштетување пред да се регистрирате на хартија. Во СПРОТИВНО не може да се добие било каква наплата или замена.
Гаранција &Политика За Наплата
За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред тие се испраќаат надвор .
Неисправен производ ќе бидат понудени за размена но, стоката мора да се врати во нивната оригинална состојба. Предмети треба да биде никогаш не се користат или се оштетени.
Се враќа во рок од 3 дена од денот сте го добиле на објектот.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
KV1100
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Винил
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Број На Модел На:
Светла
Надградба На Делови/Додатоци:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Далечински Контролер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди