• Обновено
Skylark Трага OSD IV (Со USB Кабел) Барометар 10Hz GPS за FPV Систем РК Делови

Skylark Трага OSD IV (Со USB Кабел) Барометар 10Hz GPS за FPV Систем РК Делови

Rating 
DEN 6048.00

Залиха
Во магацинот.


започнете Цена : $149.40 Цена : $09.99 Цена : $69.39 Цена : $159.79 Цена : $37.01 Цена : $98.35
крајот Skylark Трага OSD IV (Со USB Кабел) Барометар 10 Hz GPS за FPV Систем РК Делови
Answer : ___________________________ Note :
Skylark Трага OSD IV (Со USB Кабел) Барометар 10 Hz GPS за FPV Систем
Функција :
- Лесен за инсталација и лесен за употреба.
- 5 V/12 V филтрирани моќ за TX/Камера
- PAL/NTSC компатибилен
- 80 A тековната сензор RSSI
- Авто откриен | Auto "Поставување Дома"
- Со барометар
- Skylark 10 Hz GPS
- Поддршка Skylark Авто Антена Tracker
- Бесплатна надградба на firmware
Пакетот вклучува :
1 x Трага IV OSD одбор
1 x 80 A Тековната сензор
1x 10 Hz GPS одбор
1x GPS кабел
1x Тековната сензор кабел
1x упатство
Резерва жици
Skylark OSD Карактеристики comparision : Мали OSD е сега на располагање на нашата продавница :
Царинската Декларација : Ние ќе го прогласи 10% Вредност и да ги испратите како подарок за даночно избегнување.
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Paypal,најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. e sur Мак e дека сте завршиле сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
5.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.

Основни карактеристики

РК Делови и Accs:
Предаватели
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Трага OSD IV
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
uuustore

Најдобри понуди