• Обновено
Hubsan X4 H107D FPV РК Quadcopter Резервни Делови Несреќа Пакет H107D-A07 775581

Hubsan X4 H107D FPV РК Quadcopter Резервни Делови Несреќа Пакет H107D-A07 775581

Rating 
DEN 767.52

Залиха
Во магацинот.


Нов Производ! Hubsan X4 H107 D FPV РК Quadcopter Резервни Делови Несреќа Пакет H107 D-A07
Опис :
Бренд Име : Hubsan
Предмет Бр. : H107 D-A07
Точка Име : Несреќа Пакет
Употреба : резервни делови за Hubsan X4 H107 D FPV 5.8 G РК Quadcopter
Packge Се Вклучени :
1 x тело школка
1 x батеријата
4 x гумени нозе
2 x мотор
8 x ножеви
Превозот и предавање
Производи локацијата е во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од EMS ,DHL , UPS-от , хонг конг Пост Воздух Парцела, хонг конг EMS,Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Сингапур Пост,e Packet . EMS превозот обично трае 7-35 работни дена во зависност од земјата доставени до. DHL и ПРОЗОРЦИ обично трае 3-7 дена. HK Пост Воздух Парцела превозот обично трае 15-35 дена.HK ЕМС превозот обично трае 5-10 дена.
Хонгконг пост воздух mail,Сингапур пост и e Packet потрае околу 7-35 дена.( соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.Кина пост воздух пошта обично трае 10-35 работни дена(соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.
Ве молиме да бидат внимание дека International shipping обично трае подолго од домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Предлог
Не се сеќавам да се потврди пакет што сте го добиле е добро спакувани без оштетување пред да се регистрирате на хартија. Во СПРОТИВНО не може да се добие било каква наплата или замена.
Гаранција &Политика За Наплата
За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред тие се испраќаат надвор .
Неисправен производ ќе бидат понудени за размена но, стоката мора да се врати во нивната оригинална состојба. Предмети треба да биде никогаш не се користат или се оштетени. Се враќа во рок од 3 дена од денот сте го добиле на објектот. И понудата за доказ на дисквалификација и испорака. Ние не наплата на превозот цена. Купувачот треба да се одговорни за превозот цена. ве молиме да го задржат следење на информации, додека ние брод на замена на објектот.
За повеќе детали, ве молиме контактирајте не директно.
Ве молиме потврдете го режимот 1(десната рака гас) или режим 2 (лева рака гас),ви благодариме.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
KV1100
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Винил
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Canopies
Број На Модел На:
H107D
Надградба На Делови/Додатоци:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Далечински Контролер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди