• Обновено
Rovan baja втора генерација на собранието пластични rim 85110

Rovan baja втора генерација на собранието пластични rim 85110

Rating 
DEN 5184.00

Залиха
Во магацинот.


Rovan baja втора генерација на собранието пластични rim 85110
Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна сметка. Ali Express поддржува кредитни картички, како што се Visa, Master Card, Western Union,Alipay, Запад Унија, TT, и преведување преку банките. Превозот : Ние обично превозот на предмети во рок од 2-3 дневна, по вашата исплата. На сад, ние ги користиме e Packet и тоа треба 7-12 работни дена. За други countrys, ние ќе ги искористиме Кина Пост регистрирани Воздух Mail ,и тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ние исто така снабдување со ЕМС, e-EMS, FEDEX експрес испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ако ви треба изразат испорака, ве молам дозволете ми да знам пред исплата, ве Молиме оставете точна адреса и телефон.Превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност. Повратни информации : Вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди во секој аспект ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да остави негативни feeback и неутрални feeback. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Bajas
Број На Модел На:
85110
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди