• Обновено
3K Карбонски Влакна Цевка Twill Светлина 28X30X1000MM

3K Карбонски Влакна Цевка Twill Светлина 28X30X1000MM

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
карбонски влакна цевка
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 6
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
карбонски влакна цевка
РК Делови и Accs:
карбонски влакна цевка
Четири тркала Атрибути:
карбонски влакна цевка
Надградба На Делови/Додатоци:
карбонски влакна цевка

Најдобри понуди