• Обновено
10*6mm 100 Метри Гориво Линија/ Гориво Цевка за Гас на Моторот/ Nitro Мотор -Транспарентно/ Сино/ Жолта Боја

10*6mm 100 Метри Гориво Линија/ Гориво Цевка за Гас на Моторот/ Nitro Мотор -Транспарентно/ Сино/ Жолта Боја

Rating 
DEN 8135.52

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
2 надворешен Дијаметар : 10мм
2 Внатре Дијаметар : 6mm
2 Ова е отпорен на корозија гориво линија. Имаме тестирани овој гориво линија во гас повеќе од 6 месеци, Не Metamorphose.
2 Должина : 100 метри
2 Материјал : TPU (увезени од Тајван)

Основни карактеристики

боја:
Сина, Транспарентен, Жолта
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
OP0927-J
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
гориво цевка

Најдобри понуди