• Обновено
7*4mm 100 Метри Гориво Линија/ Гориво Цевка за Гас на Моторот/ Nitro Мотор-Жолта/ Сина Боја

7*4mm 100 Метри Гориво Линија/ Гориво Цевка за Гас на Моторот/ Nitro Мотор-Жолта/ Сина Боја

Rating 
DEN 4881.12

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
2 надворешен Дијаметар : 7mm
2 Внатре Дијаметар : 4mm
2 Ова е отпорен на корозија гориво линија. Имаме тестирани овој гориво линија во гас повеќе од 6 месеци, Не Metamorphose.
2 Должина : 100 метри
2 Материјал : TPU (увезени од Тајван)

Основни карактеристики

боја:
сина, жолта
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
OP0926-J
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
гориво цевка

Најдобри понуди