• Обновено
50KG Дигитални управувачки опрема 7.4 v висок притисок, серво со SAVOX опрема

50KG Дигитални управувачки опрема 7.4 v висок притисок, серво со SAVOX опрема

Rating 
DEN 3060.00
DEN 3643.20
-16 %

Залиха
Во магацинот.

50 KG Дигитални управувачки опрема 7.4 V Висок притисок, Серво Одговара со SAVOX опрема
Помоќен од SAVOX 0236!!

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Bajas
РК Делови и Accs:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos

Најдобри понуди