• Обновено
Бесплатен превозот РК multicopter 4Axis Quadcopter kingkong260 Мини Hexacopter Quadcopter w/Опашка LED & Пропелер PCB Рамка за Полнење

Бесплатен превозот РК multicopter 4Axis Quadcopter kingkong260 Мини Hexacopter Quadcopter w/Опашка LED & Пропелер PCB Рамка за Полнење

Rating 
DEN 1718.40

Залиха
Во магацинот.

Бренд име : kingkong Точка име : 260 Рамка за Полнење во Боја : Сива,црна, Големина : 70.4*52*265.9 мм Препорачуваме делови : Пропелер : 5-6 инчен Мотор : 2204-2208 KV 1800-2200 ESC : 10-12 A Батерија : 2200m Ah 3 S следниве производи во нашиот веб-сајт се костим за kingkong 260 PCB рамка за полнење : Пропелери(Вклучени) 2200m Ah lipo батеријата WSX 1300-2200mah 11.1 v / 1000-1800mah 14.8 v Батерија 10 A - 20 A ESC 1804 2400 KV моторни Пакет се Вклучени : 1 x Рамка Сива 1 x Рамка Црна 10 x Г.С. зелена 6040*пропелери 10 x CCW зелена 6040*пропелери
повеќе информации ве молиме контактирајте ме.
Плаќање :
1. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас.
испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
Земја
Време На Испорака
Работни дена (не вклучувајќи празници)
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-40
Работни дена+ сабота+недела
8-14
15-21
22-28
29-35
36-42
43-56
САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, Шпанија
Го оценувате(време пристигна)
9.9%
43.2%
34.1%
11.4%
1.4%
0.00%
Италија,Бразил Друга Земја
Го оценувате(време пристигна)
0.00%
10.2%
18.2%
32.3%
35.8%
3.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.00%
5.2%
18.2%
20.3%
40.8%
15.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
260
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
4Axis Quad copter
Надградба На Делови/Додатоци:
4Axis Quad copter
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди