• Обновено
1/5 Рк Автомобил CNC метал преден амортизер сет за 1/5 скала Rovan HPI losi 5T делови

1/5 Рк Автомобил CNC метал преден амортизер сет за 1/5 скала Rovan HPI losi 5T делови

Rating 
DEN 4224.00

Залиха
Во магацинот.


1/5 Рк Автомобил CNC метал преден амортизер сет за 1/5 скала Rovan HPI losi 5 T делови
Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна сметка. Ali Express поддржува кредитни картички, како што се Visa, Master Card, Western Union,Alipay, Запад Унија, TT, и преведување преку банките. Превозот : Ние обично превозот на предмети во рок од 2-3 дневна, по вашата исплата. На сад, ние ги користиме e Packet и тоа треба 7-12 работни дена. За други countrys, ние ќе ги искористиме Кина Пост регистрирани Воздух Mail ,и тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ние исто така снабдување со ЕМС, e-EMS, FEDEX експрес испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ако ви треба изразат испорака, ве молам дозволете ми да знам пред исплата, ве Молиме оставете точна адреса и телефон.Превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност. Повратни информации : Вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди во секој аспект ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да остави негативни feeback и неутрални feeback. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
87003
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Најдобри понуди