• Обновено
DIY 43 Пластични Резервоарот Шасија со Гума Роботот појас Следи Возило Робот Шасија

DIY 43 Пластични Резервоарот Шасија со Гума Роботот појас Следи Возило Робот Шасија

Rating 
DEN 975.00
DEN 1147.20
-15 %

Залиха
Во магацинот.


1972180262865253 Препорачува Резервоарот Шасија US $ 159.00 /парче US $ 133.89 /парче US $ 199.00 /парче US $ 69.00 /парче US $ 209.00 /парче US $ 169.00 /парче US $ 147.00 /парче US $ 84.90 /парче US $ 74.99 /парче US $ 84.90 /парче US $ 119.00 /парче US $ 139.00 /парче US $ 155.00 /парче US $ 40.99 /парче US $ 23.90 /парче
Со 2 висок квалитет на 130 мотори, погоден за мал робот шасија, автомобил шасија.
Напон : 3-7v Материјал : Пластични + Гума
Тежина : 166g
Големина : 9.7x18.5x5cm

Основни карактеристики

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Резервоар
Број На Модел На:
N/A
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди