• Обновено
КД Долго Пластични Песна за Резервоарот Роботот Belt1 4.5 цм Ширина 78cm Должина Вкупно 100 парчиња

КД Долго Пластични Песна за Резервоарот Роботот Belt1 4.5 цм Ширина 78cm Должина Вкупно 100 парчиња

Rating 
DEN 474.00
DEN 532.80
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : 4.5 цм ширина, 78cm должина ( Вкупно 100 парчиња)

Основни карактеристики

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Резервоар
Број На Модел На:
N/A
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди