• Обновено
5 Автомобили Предводена од Врата Светла За е корола Celica RAV4 Prius Круна VIOS CAMRY Led Логото на Светлината Led Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светлина

5 Автомобили Предводена од Врата Светла За е корола Celica RAV4 Prius Круна VIOS CAMRY Led Логото на Светлината Led Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светлина

Rating 
DEN 429.00
DEN 504.96
-15 %

Залиха
Во магацинот.


5 Автомобили Предводена од Врата Светла За е корола Celica RAV4 Prius Круна VIOS CAMRY Led Логото на Светлината Led Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светлина
1.Треба да се вежба,висока моќност кри чипови
2.Volt : DC12 V
3.Led Моќност : 7 W
3.Лесно да се инсталира
4.Животен век : повеќе од 100,000 часа
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба другите автомобили логото, ве молиме отворете овој веб-сајт да изберете повеќе лого. И потоа, оставете масажа за нас кои логото број ви се допаѓа.
Како што се : ми се допаѓа број 006 ("ФОЛКСВАГЕН")
Добредојдовте Проектор Логото Светлина, за да ги видите сите логоа се достапни
http : //www.aliexpress.com/store/product/for-car-light/1127178_32463481668.html?spm=2114.12010108.1000023.15.7 Ke Fwk
Слика Шоу
Пакет Се Вклучени :
еден сет 5 логото светлина
Whatsapp : 008618818963289
Skype : kama.huang
Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцели
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. се надевам дека ќе може да се разбере. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Вие исто така може да избере да има замена. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Ние само брод да се потврди цел адреси.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Добредојдовте Светлина
Бренд Име:
XINFOK
моќност:
7w
Водоотпорен:
Yes
Гаранција:
12 месеци
Напон:
9~24v
Животен век:
5000H
Напон:
12v
Автомобил Производител:
Тојота
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Автомобил Вратата На Светла

Најдобри понуди