• Обновено
3D Круна Дизајн Аналогни Бенд Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Водоотпорен Часовници

3D Круна Дизајн Аналогни Бенд Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Водоотпорен Часовници

Rating 
DEN 272.00
DEN 418.08
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!! 0
Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање. Јапонски кварц движење, со аналогни покажуваат висока-одделение силиконската гума за врвка за заштита на животната средина материјал Круна од втора рака дизајн

Основни карактеристики

боја:
SBW1023P
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Бренд Име:
ВИЛИС
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
22mm
Пол:
Деца
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
SBW1024P
Бендот Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди