• Обновено
CN-KESI ги СОБЕРЕ Оригиналните Проектор Далечински Управувач За Vivitek Д-935VX D825MS D825MX Проектори

CN-KESI ги СОБЕРЕ Оригиналните Проектор Далечински Управувач За Vivitek Д-935VX D825MS D825MX Проектори

Rating 
DEN 933.12

Залиха
Во магацинот.


Оригиналниот Проектор Далечински Управувач За Vivitek Д-935 VX D825 MS D825 MX Проектори
1. Ова е со Висок Квалитет далечински Контролер ЗА Vivitek Проектор Далечинскиот
Состојба : 100 % НОВ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! 3 Месеци Гаранција
Компатибилен со :
D968 U D551 D54 HA 755 WT D557 W D519
D85 ESTD D85 ESTA D535 D511 D532
D87 ASTD DW882 ST D508 D509 D535
D755 WTi D751 ST D553 D548 D803 W-3 D D519
2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Вклучени
3. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
nnovative технологија која не бара поставување. Овој далечински управувач е компатибилен со сите LED Телевизори под брендот. Со нови контрола влезови, далечинскиот е преполна со функции и може да се користи директно да го замени постоечките контролори.
Shippinging
Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.
Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката. Јас f сте во брзање, ве молиме изберете брзо shippig начин : DHL, UPS-от
На следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
CN-KESI
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
Д-935VX

Најдобри понуди