• Обновено
Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха YHT-440 YHT-540 YHT-740 YHT-800 HTR-5640 RX-V459 HTR-5760 AV моќност засилувач

Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха YHT-440 YHT-540 YHT-740 YHT-800 HTR-5640 RX-V459 HTR-5760 AV моќност засилувач

Rating 
DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
no

Најдобри понуди