• Обновено
6 Компјутери/Многу 8.5 Cm Високи,Многоцветни Цвет тенџере,Пластични Цвет Тенџере Бран Стил Laciness,Градина Материјали

6 Компјутери/Многу 8.5 Cm Високи,Многоцветни Цвет тенџере,Пластични Цвет Тенџере Бран Стил Laciness,Градина Материјали

Rating 
DEN 676.00
DEN 815.04
-17 %

Залиха
Во магацинот.

производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . детали за производот
Answer : ___________________________ Note : Со пакетот, ние ќе доаѓа со мистериозна подарок, толку повеќе ќе се купи, повеќе подароци. Ако не знаете како да расте од семе, само ве молиме да ни остават порака или пратете ни е-маил за да побара сеење инструкции. Ако сте Американски или руски купувачот и цел е повеќе од $7 , Epacket е достапна, Побезбедно и побрзо. Ако сте од друга земја.Ние ќе испрати пакет од Сингапур Пост ,Побезбедно и побрзо. Сите овие посебни услуги се бесплатни.

Основни карактеристики

Стил:
Европа
По завршувањето:
Не Обложена
Пластични Тип:
ABS
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
,Градина Материјали
Тип:
Расадник Садови
Бренд Име:
flowerherd
Употреба Состојба:
Десктоп
Материјал:
Пластични
Употреба Состојба:
Десктоп, Кат
Тип:
Садови

Најдобри понуди