• Обновено
Повик 3D Животните зоолошка градина Гласник Торба за Мажи Кул Лудиот Коњ Crossbody Торба Полиестер Детска Една Торба Момчиња Мини Кеси

Повик 3D Животните зоолошка градина Гласник Торба за Мажи Кул Лудиот Коњ Crossbody Торба Полиестер Детска Една Торба Момчиња Мини Кеси

Rating 
DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
E
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пакување:
на polybag за секое парче
Рамо:
Едно Рамо
usuage:
дневно
боја:
Браун

Најдобри понуди