• Обновено
Ткаенина кеси Рамо Слама Лето на Жените Ткаенина Crossbody Кеси Платно Јута Плажа Патна Торба

Ткаенина кеси Рамо Слама Лето на Жените Ткаенина Crossbody Кеси Платно Јута Плажа Патна Торба

Rating 
DEN 252.00
DEN 252.48
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Ткаенина кеси Рамо Слама Лето на Жените Ткаенина Crossbody Кеси Платно Јута Плажа Патна Торба
Состојка : Влезот Хартија Јаже
Настани : Патување,Плажа,Шопинг
Капацитет : Паричникот,Телефон и др
Големина : за 21cm x 20cm
Пакет содржина : 1 x Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни карактеристики

Бренд Име:
FONMOR
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
ASDS
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Најдобри понуди