• Обновено
1PC Стигнале Најлон Облека Линија за Перење Линија Закачалки Сушење Фустани Clothesline Јаже Кабелот String Патување Дома Перење 3М/5M

1PC Стигнале Најлон Облека Линија за Перење Линија Закачалки Сушење Фустани Clothesline Јаже Кабелот String Патување Дома Перење 3М/5M

Rating 
DEN 79.00
DEN 105.12
-25 %

Залиха
Во магацинот.


3 M/5 M Стигнале Најлон Облека Линија за Перење Линија Закачалки Сушење Фустани Јаже Кабелот String Отворен и Затворен Патување Дома Перење
5m/3м Долго Прилагодливи Најлон Отворено Анти Лизга Слајд Сушење Фустани, Облека за Пропелер Clothesline Јаже Линија Кампување Патување дома
Количина : 1 * clothesline
Јаже Должина : 5 метри / 3 метри (1 метар = 39.37 инчи)
Ширина : 1.7 cm (1cm = 0.39 инчи)
Материјали : најлон
Боја : по случаен
Пакетот вклучува : 1 * облека линија
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.
Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во opp кеси. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Големина:
5M, 3M
Материјал:
Најлон
Стил:
Модерна
Должина:
1-9 m
Употреба:
Отворено Патување Перење Линија
Тип:
Clothesline Закачалка
Е Прилагодена:
Yes
Пакет:
OPP вреќа

Најдобри понуди