• Обновено
Креативни Дома Опремување со Европски стил дневна соба ТВ кабинет кабинет оркестарот декорација вино решетката вино решетката свадба подарок birthda

Креативни Дома Опремување со Европски стил дневна соба ТВ кабинет кабинет оркестарот декорација вино решетката вино решетката свадба подарок birthda

Rating 
DEN 4224.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Материјал:
Метал
Изглед:
Други
боја:
Црното Злато
Текстурата на материјалот:
Метал
Применливи Простор:
Дневна Соба
Стил:
Современиот Кинески
Функција:
Градот куќа
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација

Најдобри понуди