• Обновено
Љубов и Насмевка Водоотпорен Валкани Барел Виткање Играчка Чување на Кутии Перење Кутија Облека, Кошница Градник Вратоврска Чорапи Организатор Кантите

Љубов и Насмевка Водоотпорен Валкани Барел Виткање Играчка Чување на Кутии Перење Кутија Облека, Кошница Градник Вратоврска Чорапи Организатор Кантите

Rating 
DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Љубов и Насмевка Водоотпорен Валкани Барел Виткање Играчка Чување на Кутии Креативни Перење Кутија Облека, Кошница Градник Вратоврска Чорапи Складирање Организатор Кантите
Функција :
Материјал : Памук + ЈП обложување
Големина на : 40*50cm
Тежина : 350g
Количина : 1 компјутер
Состојба : 100% Сосема Нов
Answer : ___________________________ Note :
Причина светлото и различни монитори покаже вистинскиот производ може да имаат малку поинаква со слик .
Сакаат ќе може да го разбере и ние ќе го цениме вашиот вид !

Основни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
MINCH
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Производот:
Облека Организатор
Ткаенина Тип:
Платно
Обликот:
Круг
Решетки Количина:
1
Употреба:
облека
Материјал:
Ткаенини

Најдобри понуди