• Обновено
Дома декорација ковано железо служат послужавник за мала бонбони десерт снек колачиња складирање носителот

Дома декорација ковано железо служат послужавник за мала бонбони десерт снек колачиња складирање носителот

Rating 
DEN 1560.00
DEN 1642.08
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Ковано Железо
Големина : за 300x200mm
Карактеристики :
Тоа може да се користи за свадба забава,роденден,дома декорација,итн.
Пакет :
1x празна лента
(Никој хартија cupcake носителот вклучено,сликата само за прикажување употреба,љубезно ве молиме да се разбере.)
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени било екранот додатоци. (Нема Cupcakes се вклучени)
4.Може да има и некои мали гребнатини на стојат на површината,но тоа не влијае на користењето. Љубезно ве молиме да се разбере.
Грижа за вашиот Штанд
По секоја употреба, чистење на производот со мека, влажна крпа и оставете да се исуши. Кога не е во употреба, секогаш чувајте го на ладно, суво место. Парчиња треба да се чуваат станот. Не чувајте под тешки предмети.

Основни карактеристики

Тип:
Чување На Коцки
Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Храна
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
GT2041
Обликот:
Правоаголни

Најдобри понуди