• Обновено
вратило фалсификувани палка 4340 за спи ej20 ej25 impreza wrx високи перформанси тркачки автомобил, мотор бесплатен превозот квалитет гаранција

вратило фалсификувани палка 4340 за спи ej20 ej25 impreza wrx високи перформанси тркачки автомобил, мотор бесплатен превозот квалитет гаранција

Rating 
DEN 57552.00

Залиха
Во магацинот.


40 Cr Ni Mo A (4340)
forgings фалсификувани палка за високи перформанси мотори
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат
Тежина исти и избалансиран
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
Некои од нив може да бидат во инвентар.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Име На Модел:
Наследство
Материјал Тип:
4340
Автомобил Производител:
Субару
Година:
2002-2013
Специјални Функции:
моторот подобрување на
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Зафатнина:
2.0
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
MSMOST
Кован:
шут peened
Трки:
мотор штелување и надградба
перформансите на моторот:
високи вртежи во минута
палка:
подесување автомобил
type R:
трка
forge:
митинг

Најдобри понуди