• Обновено
Бесплатен Превозот 2015 Година Нови Пристигнување Мода Точки Стил Удобно Транспарентен Тенка Кристал Чорапи/Женски Чорапи трговија на Големо 20pairs/многу

Бесплатен Превозот 2015 Година Нови Пристигнување Мода Точки Стил Удобно Транспарентен Тенка Кристал Чорапи/Женски Чорапи трговија на Големо 20pairs/многу

Rating 
DEN 315.00
DEN 335.52
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот 2015 Година Нови Пристигнување Мода Точки Стил Удобно Транспарентен Тенка Кристал Чорапи/Женски Чорапи трговија на Големо 20pairs/многу
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
1. ,, Ние ќе испратиме со микс од бои случајно.Ако вашиот изберете некои предмети, без да се во нашата продавница ,ние ќе контакт со вас и да го замени со други предмети .
2. Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Производ материјал : 97.2% најлон, 2.8% spandex
Производ во боја : за 4 бои Производ големина : сите дворови 40pieces=20pairs 1color=10pairs
Внимание ве молиме :
Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса. Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел. Ви благодариме за вашиот одлична соработка!
Ве молиме да ни остават порака на цел листа за вашето дополнително барање за објекти, превозот или вредноста на фактурата, итн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат.
Бојата разликата е тешко да се избегне во интернет продажбата. Општо земено, ние ќе се приспособат на бои како што е иста како и на објекти,но може да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор. Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.
Испорака :
Ние обично брод објект во рок од 1-5 дена по плаќање е 24 часа потврда.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена (ќе се плаќа кога ќе го поставите цел) не вклучувајќи и дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, купувачот е одговорен за тоа.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
11591
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди